Przejdź do treści
BIP

Aktualności

12.04.2019

Biuro Programu Czyste Powietrze w Janowie Lubelskim

W poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 nastąpiło oficjalne otwarcie Biura Programu Czyste Powietrze w Janowie Lubelskim. Biuro przy ul. Zamoyskiego 59 czynne będzie dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do czwartku w godz. 11.00-15.00.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego województwa lubelskiego. Aby umożliwić beneficjentom dostęp do informacji na temat programu w miejscu zamieszkania, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie otwiera kolejne biura programu.
Program Priorytetowy Czyste Powietrze przewiduje wsparcie finansowe dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy są zainteresowani ekologicznymi systemami ogrzewania oraz termomodernizacją budynków mieszkalnych.
Od dnia 15 kwietnia br. możliwe będą konsultacje z ekspertem, który poinformuje zainteresowanych o zasadach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze i udzieli odpowiedzi na pytania z nim związane. Wkrótce beneficjenci będą mieli także możliwość złożenia wniosków o dofinansowanie.

Adres nowo otwartego Biura Programu Czyste Powietrze:
Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim
ul. Zamoyskiego 59, II piętro p.222
Godziny przyjmowania od poniedziałku do czwartku w godz. 11.00 – 15.00
Ekspert Programu Priorytetowego Czyste Powietrze: Pan Daniel Rawski
nr tel. 533 317 742

powrót do listy

Rejestr zmian