Przejdź do treści
BIP

Aktualności

30.04.2019

Biuro Programu Czyste Powietrze w Opolu Lubelskim

W wtorek 30 kwietnia 2019 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Biura Programu Czyste Powietrze w Opolu Lubelskim. Biuro przy ul. Strażackiej 8 czynne będzie dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.30.
Program Priorytetowy Czyste Powietrze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego województwa lubelskiego. Aby umożliwić beneficjentom dostęp do informacji na temat programu w miejscu zamieszkania, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie otwiera kolejne biura programu.
30 kwietnia 2019 r., po podpisaniu porozumienia w tej sprawie z Panem Burmistrzem Sławomirem Plisem, otwarte zostało biuro w Opolu Lubelskim.
Program Priorytetowy Czyste Powietrze zakłada wsparcie finansowe dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy są zainteresowani ekologicznymi systemami ogrzewania oraz termomodernizacją budynków mieszkalnych.
Od dnia otwarcia możliwe są konsultacje z ekspertem, który poinformuje zainteresowanych o zasadach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze i udzieli odpowiedzi na pytania z nim związane. Wkrótce beneficjenci będą mieli także możliwość złożenia wniosków
o dofinansowanie.

Adres nowo otwartego Biura Programu Czyste Powietrze:
Opole Lubelskie (budynek Centrum Obsługi Inwestora)
ul. Strażacka 8
Godziny przyjmowania interesantów 9:00 – 13:30
Ekspert Programu Czyste Powietrze: Pan Krzysztof Opoka
nr tel. 533 308 117

 

powrót do listy

Rejestr zmian