Przejdź do treści
BIP

Aktualności

01.04.2019

Biuro Programu Czyste Powietrze w Tomaszowie Lubelskim

W piątek 29 marca 2019 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Biura Programu Czyste Powietrze w Tomaszowie Lubelskim. Biuro przy ul. Lwowskiej 68 czynne będzie dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00.

Program priorytetowy „Czyste Powietrze” cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego województwa lubelskiego. Aby umożliwić beneficjentom dostęp do informacji na temat programu w miejscu zamieszkania, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie otwiera kolejne biura programu. 29 marca 2019 r., po podpisaniu porozumienia w tej sprawie ze Starostą Tomaszowskim Henrykiem Karwanem, otwarto biuro w Tomaszowie Lubelskim.
Program priorytetowy „Czyste Powietrze” zakłada wsparcie finansowe dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy są zainteresowani ekologicznymi systemami ogrzewania oraz termomodernizacją budynków mieszkalnych.
Od dnia 1 kwietnia br. możliwe będą konsultacje z ekspertem, który poinformuje zainteresowanych o zasadach Programu i udzieli odpowiedzi na pytania z nim związane. Wkrótce beneficjenci będą mieli także możliwość złożenia wniosków o dofinansowanie. Adres nowo otwartego Biura Programu Czyste Powietrze:

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
ul. Lwowska 68, II piętro, pokój 53
Godziny otwarcia 9.00 – 13.00
Ekspert Programu Czyste Powietrze: Pani Eliza Wróblewska
nr tel. 533 398 872

powrót do listy

Rejestr zmian