Przejdź do treści
BIP

Aktualności

19.03.2019

Otwarcie Biura Programu Czyste Powietrze w Biłgoraju

W poniedziałek 18 marca 2019 r. o godzinie 10.00 nastąpiło oficjalne otwarcie Biura Programu Czyste Powietrze w Biłgoraju. Biuro przy ul. Włosiankarskiej 5 czynne będzie dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.30.
Program „Czyste Powietrze” cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego województwa lubelskiego. Aby umożliwić beneficjentom dostęp do informacji na temat programu w miejscu zamieszkania, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie otworzy kilka biur programu, pierwsze z nich w Biłgoraju.
W Biurze możliwe będą konsultacje z ekspertem, który poinformuje zainteresowanych o zasadach programu „Czyste Powietrze”, udzieli odpowiedzi na pytania z nim związane, a wkrótce beneficjenci będą mieli również możliwość złożenia tam wniosków o dofinansowanie.
Program „Czyste Powietrze” ruszył we wrześniu 2018 r. Od tego momentu mieszkańcy województwa lubelskiego złożyli już ponad 2700 wniosków, a wartość wnioskowanych na chwilę obecną dotacji wynosi ponad 56 milionów złotych. W Biurze Czyste Powietrze, znajdującym się przy al. Kraśnickiej 31 w Lublinie przyjmujemy każdego dnia wielu zainteresowanych, dokładając wszelkich starań, aby obsługa beneficjentów przebiegała sprawnie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o możliwościach uzyskania dofinansowania, umieszczonymi na naszej stronie internetowej w zakładce Czyste Powietrze oraz na stronie http://powietrze.mos.gov.pl/
 

powrót do listy

Rejestr zmian